Tek Türkiye Forumu
Dila Hemşire Sevenlerini Korkuttu 2674
Tek Türkiye Forumu
Dila Hemşire Sevenlerini Korkuttu 2674
Tek Türkiye Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tek Türkiye Dizisi 4. Sezon

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dila Hemşire Sevenlerini Korkuttu

2 posters
YazarMesaj
Sidar
Binbaşı
Binbaşı
Sidar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 653
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 912
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 6
Kadın

Dila Hemşire Sevenlerini Korkuttu Empty
MesajKonu: Dila Hemşire Sevenlerini Korkuttu   Dila Hemşire Sevenlerini Korkuttu Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 9:25 am

Dila Hemşire Sevenlerini Korkuttu Img44910
Samanyolu Televizyonu’nun gözde dizisi Tek Türkiye’nin Dila Hemşiresine nazar değdi!...

Özel işleri sebebiyle yurt dışında bulunan Müjgan Gönül, Türkiye’ye döndüğünde, yüksek ateş ve halsizlik şikâyetiyle özel bir hastaneye gitti. Burada yapılan ilk tetkiklerin ardından Gönül, 'domuz gribi' şüphesiyle özel ambulansla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği'nde tedavi altına alınan Müjgan Gönül'ün kanında, yapılan detaylı tetkikler sonucu domuz gribi virüsü A / rastlandı. 1 hafta boyunca karantina altında tutulacak olan genç oyuncuya ilaç tedavisi uygulanacağı belirtildi.

Hayranlarının yoğun ilgisi karşısında duygulandığını belirten Müjgan Gönül, “ Yurt dışına çıktım, hastalık kaptım geldim ama çok şükür erken teşhis koyuldu ve tedavilerim yapıldı, bu pazartesi taburcu edileceğim” dedi.

Tüm sevenlerine ilgilerinden dolayı teşekkür eden güzel oyuncu Müjgan Gönül’e bizde geçmiş olsun diyoruz...
http://www.gamzekarababa.net.tc
KÖMÜR PRENSESİ
Üyelik Kullanıma Kapanmıştır
KÖMÜR PRENSESİ

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 754
Nerden Nerden : İSTANBUL
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 761
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 1
Kadın

Dila Hemşire Sevenlerini Korkuttu Empty
MesajKonu: Geri: Dila Hemşire Sevenlerini Korkuttu   Dila Hemşire Sevenlerini Korkuttu Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 8:45 pm

çok şükür şimdi çok iyi cheers

Dila Hemşire Sevenlerini Korkuttu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şivan ve Yıldız Hemşire Yeşil Elma'da...
» Dila Hemşire karantina günlerini anlattı
» Dila Hemşire Bugün Taburcu Oluyor (Video)
» Dila Hemşire, Show Haber'e Konuk Oldu
» Tuğçe Doras (Yıldız Hemşire)