Tek Türkiye Forumu

Tek Türkiye Dizisi 4. Sezon

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Miniklere Karnelerini Tek Türkiye'nin Berfin'i Dağıttı..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Sidar
Binbaşı
Binbaşı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 653
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 912
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 6
Kadın

MesajKonu: Miniklere Karnelerini Tek Türkiye'nin Berfin'i Dağıttı..   Salı Ocak 27, 2009 5:24 pm

Özel Mehmet Özdemir İÖO'da düzenlenen karne dağıtım töreninde, karneleri öğrenciler “Tek Türkiye” dizisinin oyuncusu Berfin'in elinden aldı.
Merve Eğitim Kurumları bünyesinde bu öğretim yılında eğitim-öğretime başlayan Özel Mehmet Özdemir İlköğretim Okulunda eğitim yılının birinci döneminin bitmesiyle ilk karne heyecanı yaşandı.

Özel Mehmet Özdemir İlköğretim Okulundaki karne dağıtım törenine Selçuklu Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca ,Şube Müdürü Abdullah Kabakçı, öğrenci velileri ve STV’nin izlenme rekorları kıran “Tek Türkiye” dizisinin sevilen oyuncusu Berfin rolündeki Özgül Sağdıç katıldı.
Törende yapılan protokol konuşmalarının ardından karneleri protokol ve "Tek Türkiye" dizisinin sevilen ve sempatik oyuncusu Özgül Sağdıç öğrencilere tek tek dağıttı.
http://www.gamzekarababa.net.tc
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Miniklere Karnelerini Tek Türkiye'nin Berfin'i Dağıttı..   Salı Ocak 27, 2009 7:04 pm

Sagol
UmmuguLsum
Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
Nerden Nerden : * Bursa
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 9
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 3
Kadın

MesajKonu: Geri: Miniklere Karnelerini Tek Türkiye'nin Berfin'i Dağıttı..   C.tesi Ocak 31, 2009 12:08 pm

ne güzeL ya keşke banada Karnemi ÖzgüL hanım verseydi... Very Happy
Reha
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 63
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 57
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 1
Erkek

MesajKonu: Geri: Miniklere Karnelerini Tek Türkiye'nin Berfin'i Dağıttı..   Ptsi Şub. 02, 2009 7:24 pm

Haber için teşekkür ederim.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Miniklere Karnelerini Tek Türkiye'nin Berfin'i Dağıttı..   

Miniklere Karnelerini Tek Türkiye'nin Berfin'i Dağıttı..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Samantha Fox Haber Arşivi