Tek Türkiye Forumu
Bir oyuncu nasıl izleyicilerin umutlarını kırar!.. 2674
Tek Türkiye Forumu
Bir oyuncu nasıl izleyicilerin umutlarını kırar!.. 2674
Tek Türkiye Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tek Türkiye Dizisi 4. Sezon

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir oyuncu nasıl izleyicilerin umutlarını kırar!..

3 posters
YazarMesaj
Ayten
Binbaşı
Binbaşı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 137
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 256
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 3
Kadın

Bir oyuncu nasıl izleyicilerin umutlarını kırar!.. Empty
MesajKonu: Bir oyuncu nasıl izleyicilerin umutlarını kırar!..   Bir oyuncu nasıl izleyicilerin umutlarını kırar!.. Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 2:42 pm

Bir oyuncu nasıl izleyicilerin umutlarını kırar!.. Watermarku

Tek Türkiye’nin Dila Hemşiresi olarak gönlümüze taht kuran güzel oyuncu Müjgan Gönül, geçenlerde bir gazetenin okurları tarafından yılın en umut kıran oyuncusu seçilmiş.

Bizde vakit kaybetmeden soruyoruz Müjgan Gönül’e Tek Türkiye’nin Dila’sı neden umut kıran seçildi sizce ?

Bu olayı şöyle açıklamak istiyorum. Her zaman Tek Türkiye yayınlandıktan sonra usta tiyatroculara seyrettiriyorum kendimi ve soruyorum abartılı mıyım hatalı mıyım diye. Yorumlayanlar en çok da bu sezon olumlu yönde geliştiğimi söylüyor. Müjgan Gönül olarak değil Dila olarak umutları kırılmıştır. Dila sabırlı, aşık ve çok naif bir kızdı. Bu sezon ki bazı hırçınlıkları ister istemez olumsuz karşılanabilir. Ama ben benden isteneni oynuyorum. Kaldı ki bazı yerlerde kelimeleri bile değiştiriyorum Dila’nın kişiliğine uysun diye. Belki de aradan 6 yıl geçmesine alışamadı insanlar. Altı yılda çok fazla değişir insan. Evlilik bile insanları değiştirir. O yüzden en gerçekçi haliyle görüyoruz Dila’yı.

İlk zamanlar biraz hırçındı ama hapishanede sanki eski Dila’yı görüyor gibiyiz.

Evet, bende tam ona değinecektim. İlk bölümlerde oğlunun canından endişe ettiği için çok riskli anlar atlattı. Fakat artık riskte olan kendi canı. Ve Dila kendinden bekleneni veriyor bu sahnelerde. Daha da güzel sahneler bekliyor Dila severleri.

Peki, sizi acımasızca eleştiren gazetecilere ne söylemek isterdiniz ?

Ne söyleyebilirim ki. Herkesi eleştiriyorlar. Meyve veren ağaç taşlanır. Türkiye’nin ilk beşine yerleşmiş bir yapımı eleştirmek herkesin hakkı ama karalamaya çalışmak kimsenin hakkı değil. Bizi karalamaya çalışan yazarları sette görmek isterdim. Bizim yerimize bu koşullarda bir iki hafta çalışsınlar bakalım. Tek Türkiye’nin setinin zorluğunu sadece bu işe gönlünü vermiş insanlar taşıyabilir. Öyle de oluyor. Fatih, Sabri, Ozan ve diğer tüm ekip hepsi bu işe gönlünü vermiş insanlar. Eleştirilere tabiî ki her zaman açığız ama karalamak ve aşağılamak hiç tasvip edilecek şeyler değil. Ama maalesef oluyor. Şimdi tek tek söylemek yerinde olmaz. Ama buradan tüm medyayı uyarmak isterim lütfen yapıcı eleştirilerinizle Türkiye’nin ilk beşine oturmuş bu güzel yapıma sahip çıkın. Bu sadece Samanyolu Yayın Grubunun değil artık tüm Türkiye’ye mal olmuş muhteşem bir eserdir. Çok şükür ki Samanyolu TV yetkilileri böylesi muhteşem bir yapımı Türkiye ile kavuşturdu. Söylenemeyen birçok gerçek bir dizi aracılığı ile satır satır gün yüzüne çıktı.
müge
Uzman
Uzman
müge

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 66
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 80
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 0
Kadın

MesajKonu: Geri: Bir oyuncu nasıl izleyicilerin umutlarını kırar!..   Bir oyuncu nasıl izleyicilerin umutlarını kırar!.. Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 2:56 pm

bence eski dila oluyor artık
hem insanlar yıllar içinde degisebiliyor bounce
KÖMÜR PRENSESİ
Üyelik Kullanıma Kapanmıştır
KÖMÜR PRENSESİ

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 754
Nerden Nerden : İSTANBUL
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 761
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 1
Kadın

MesajKonu: Geri: Bir oyuncu nasıl izleyicilerin umutlarını kırar!..   Bir oyuncu nasıl izleyicilerin umutlarını kırar!.. Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 3:32 pm

bence müjgan hanım çok haklı helal olsun be konuş kız çok teşekkürler paylaşım süper

1 sayfadaki 1 sayfası